SIDEBORD, eg, midten af det 20. århundrede.

1306795. SIDEBORD, eg, midten af det 20. århundrede.

Længde 165 cm. Dybde 44 cm. Højde 109 cm.

Mindre overfladeridser, finerskader og stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.483