HERBERT ANDERSSON. Olie på lærred.

1306537. HERBERT ANDERSSON. Olie på lærred.

Stilleben med blomster og frugter, signeret og dateret 1931, 78x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.068