ANDERS ERIK MALM. Farvelitografi.

1306277. ANDERS ERIK MALM. Farvelitografi.

Gadefest med tiger. Signeret og nummereret HC 39/50 ex. 50x40 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.474