ROLF LIDBERG. Litografi, signeret og dateret 1972.

130531. ROLF LIDBERG. Litografi, signeret og dateret 1972.

Mål 28 x 29 cm.

Tape på bagsiden af rammen begynder at falde.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 28 x 29 cm.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 794