KØKKENREDSKAB, 2 stk. Messing, 1800-tallet.

1304658. KØKKENREDSKAB, 2 stk. Messing, 1800-tallet.

Redskaber med afløbsfunktion Længde 50, bredde 23,5 cm.

Overfladeslitage, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 212