SKÅL LÆNESTOL, Empire stil, 20. århundrede.

130310. SKÅL LÆNESTOL, Empire stil, 20. århundrede.

Mørkbejdset træramme. Udskåret indretning. Armlæn med gennembrudt stel med svane. Stofpolstret polstret sæde, stel og ryg.

Rapport. Afvisning. Ramme med revner. Ben med skade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.324