PERSISK pels, med pelskrave, 20. århundrede.

130296. PERSISK pels, med pelskrave, 20. århundrede.

Pelskrave i lys mink. Ryglængde 98 cm. Størrelse 38-42.

Brugsslitage. Mindre huller i holderen til det midterste spænde/knap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 851