FOTOGRAFISK LAMPE med KUPA, 20. århundrede.

130277. FOTOGRAFISK LAMPE med KUPA, 20. århundrede.

Højde med kop 62 cm.

Brugsslitage. Mindre Kantstødt i bunden af koppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde med kop 62 cm.

Antal besøg: 1.036