FOLKE LARSSON. Olie på lærred, signeret.

130200. FOLKE LARSSON. Olie på lærred, signeret.

Mål 55 x 75 cm.

Uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 55 x 75 cm.

Uden ramme.

Antal besøg: 1.719