OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Træet. Olie på Panel. Signeret K Widgren og dateret -18.

130131. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Træet. Olie på Panel. Signeret K Widgren og dateret -18.

39x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

39x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.113