BROCHE, forgyldt sølv, Stockholm, 1875.

1300477. BROCHE, forgyldt sølv, Stockholm, 1875.

Broche med dekoration af graveret plantedekoration Diameter 4 cm.

Overfladeslitage og tab af forgyldning, ridser og Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 641