Udskåret træfigur, 20. århundrede.

1298893. Udskåret træfigur, 20. århundrede.

Mand med snusdåse. Uidentificeret underskrift. Højde 14,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 419