KUNSTGLAS, 3 stk, bla Kosta Boda.

129825. KUNSTGLAS, 3 stk, bla Kosta Boda.

Vase signeret Vicke Lindstrand højde 14 cm.
Skål signeret Bertil Vallien Højde 11 cm.
Vase signeret Orrefors højde 12,5 cm.

Uvæsentlige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentlige ridser.

Antal besøg: 798