GROGGLAS, 6 stk, signeret Orrefors.

129817. GROGGLAS, 6 stk, signeret Orrefors.

Med poleret indretning med fisk, højde 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.513