SPISEMØBLER, 5 dele, 1960'erne, evt. KE EKSELIUS.

129762. SPISEMØBLER, 5 dele, 1960'erne, evt. KE EKSELIUS.

Bord i jacaranda længde 110, bredde 90, højde 74 cm.
Højden på stolene er 82 cm.

Brugsslitage, mindre ridser, mindre skader på stolenes fletninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højden på stolene er 82 cm.

Antal besøg: 1.105