HØJTTALER, to par, Jamo, Yamaha.

1296975. HØJTTALER, to par, Jamo, Yamaha.

Et par, Jamo, Alto 130, højde 90 cm.
Et par, Yamaha, model nr. NS-200, højde 84,5 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.477