2 LÆNESTOLE OG BORDE, første halvdel af det 20. århundrede.

129573. 2 LÆNESTOLE OG BORDE, første halvdel af det 20. århundrede.

Borddiameter 80, højde 62 cm, lænestolshøjde 78 cm.

Brugsslitage, mindre mærke på armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 750