ARBEJDSLAMPE, B-52, Hans-Agne Jacobsson.

129529. ARBEJDSLAMPE, B-52, Hans-Agne Jacobsson.

Hvid / messing / teaktræ. Højde 60 cm.

Brugsslitage/ små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage/ små ridser.

Antal besøg: 1.439