MARIE-MADELEINE GAUTIER. DANSENDE KVINDEFIGUR, BRUN PATINERET BRONZE.

1294605. MARIE-MADELEINE GAUTIER. DANSENDE KVINDEFIGUR, BRUN PATINERET BRONZE.

Monogram signeret, nummereret EA I/IV, højde ca 112 cm eksklusiv medfølgende sokkel.

Maleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattsson-samling, Malmø.

Kun lidt pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kun lidt pletter.

Antal besøg: 5.083