MARX REESE. Olie på Panel, signeret Reese.

129459. MARX REESE. Olie på Panel, signeret Reese.

Skib, 28 x 38 cm.

Stof foret på Panel, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skib, 28 x 38 cm.

Stof foret på Panel, pletter.

Antal besøg: 2.013