MICMAC (BEA SCHRÖDER). "Hjerte", akryl på lærred.

1294256. MICMAC (BEA SCHRÖDER). "Hjerte", akryl på lærred.

Micmac (Bea Schröder, samtidskunstner i Düsseldorf) - "Herz", akryl på lærred, signeret og dateret "Micmac 99" nederst til venstre, ca.30,5x34cm, uindrammet.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besøg: 864