GUNNAR ZILO. Olie på lærred, signeret 34.

129245. GUNNAR ZILO. Olie på lærred, signeret 34.

Klovne, 100 x 75 cm.

Knitrede.

Kunstner/designer

Gunnar Zilo (1885–1958)

Få foretaget en gratis vurdering!

Klovne, 100 x 75 cm.

Knitrede.

Kunstner/designer

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besøg: 2.728