SUNOL ALVAR. FIGURSAMMENSÆTNING.

1292150. SUNOL ALVAR. FIGURSAMMENSÆTNING.

Signeret, nummereret epreuve d'artiste I/XXV, farvelitografi, arkstørrelse ca 38,5x56 cm.

Maleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattsson-samling, Malmø.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 526