MADS STAGE. 2 stk, Katte, akvareller, signeret.

129191. MADS STAGE. 2 stk, Katte, akvareller, signeret.

Rammens indvendige mål er ca. 34,5 x 26 cm.

Ikke undersøgt ud af kassen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke undersøgt ud af kassen.

Antal besøg: 14.729