GUSTAV RUDBERG. "HAZZY DAY HVEN 79".

1290884. GUSTAV RUDBERG. "HAZZY DAY HVEN 79".

Signeret, olie på lærred 51,5x80 cm.

Maleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattsson-samling, Malmø.

Noget Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besøg: 1.302