BORIS NINEMAE. "Efterårsdag i kartoffelmarken".

1290879. BORIS NINEMAE. "Efterårsdag i kartoffelmarken".

Signeret, olie på lærred 50x60 cm.

Maleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattsson-samling, Malmø.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Boris Ninemae (1925–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Boris Ninemae (1925–1991)

Antal besøg: 885