1290625. SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.
Tresidet glaspanel på bejdset bund. Glasplade mærket Isamu Noguchi, Vitra.
Højde ca 41 cm, 91 x 126 cm.
Tilføjet 2020-02-27, kl. 13:28: fremstilling af Vitra.
Fremstår med mindre Brugsslitage, et par mindre ridser på glasset.