SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.

1290625. SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.

Tresidet glaspanel på bejdset bund. Glasplade mærket Isamu Noguchi, Vitra.
Højde ca 41 cm, 91 x 126 cm.

Tilføjet 2020-02-27, kl. 13:28: fremstilling af Vitra.

Fremstår med mindre Brugsslitage, et par mindre ridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 41 cm, 91 x 126 cm.

Antal besøg: 6.073