VIGGO JESPERSEN. Olie på lærred.

1290230. VIGGO JESPERSEN. Olie på lærred.

Vinterlandskab. Signeret V. Jespersen. 96x131 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.993