STANISLAV ZOLADZ. Farvelitografi.

1287966. STANISLAV ZOLADZ. Farvelitografi.

Ophængte kar. Signeret og nummereret 25/275 ex. Dateret 1993. 51x39 cm.

Overfladesnavs og malede dyr inde i glas. Bladet faldt i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 397