Akvarel Signeret nederst til venstre 34 x 49 cm Samlet 61 x 75 cm Herkomst: Louise Kosman, Edinburgh Fra Duncan Campbells samling (1943-2011) Vær opmærksom på, at i lyset af den nuværende britiske regerings råd - i øjeblikket vil vi ikke være i stand til at organisere transport for vellykkede køb - dog vil Dreweatts gerne opbevare varer gratis, indtil omstændighederne ændrer sig.
Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte os på timedonline@dreweatts.com.
Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme. Fremstår i god original stand.