1287404. KOBLISCHECK, BERND. "Landskab med spinxes".
Koblischeck, Bernd - "Landschaft mit Spinxen", håndsigneret under pladen, dateret "83", med titel og nummer. "1231/25/50", billedmål ca. 27x41cm, indrammet under glas.