KOBLISCHECK, BERND. "Landskab med spinxes".

1287404. KOBLISCHECK, BERND. "Landskab med spinxes".

Koblischeck, Bernd - "Landschaft mit Spinxen", håndsigneret under pladen, dateret "83", med titel og nummer. "1231/25/50", billedmål ca. 27x41cm, indrammet under glas.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besøg: 317