BROCHE, sterlingsølv, Möbius, nr. 374, design Torun Bülow-Hübe.

128739. BROCHE, sterlingsølv, Möbius, nr. 374, design Torun Bülow-Hübe.

Størrelse ca 6,9 x 5,9 cm, Stemplet Georg Jensen, Danmark.

Broche i sterling sølv. Möbius, nr. 374. Design af Torun Bülow-Hübe, stemplet Georg Jensen, Danmark.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

W.A. Bolin
Antal besøg: 3.861