128739. BROCHE, sterlingsølv, Möbius, nr. 374, design Torun Bülow-Hübe.
Størrelse ca 6,9 x 5,9 cm, Stemplet Georg Jensen, Danmark.
Broche i sterling sølv. Möbius, nr. 374. Design af Torun Bülow-Hübe, stemplet Georg Jensen, Danmark.
Mindre Brugsslitage.