WALDEMAR LORENTZON. Farvelitografi.

1286567. WALDEMAR LORENTZON. Farvelitografi.

spansk tur. Signeret og nummereret 40/310 ex. 31x40 cm.

Noget gulnede kanter.

Kunstner/designer

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget gulnede kanter.

Kunstner/designer

Antal besøg: 515