KERAMISKE ARTIKLER, 20 dele, rød rubin, Gefle.

128655. KERAMISKE ARTIKLER, 20 dele, rød rubin, Gefle.

2 par lysestager.
Bordplade.
Frugtsæt, 13 dele.
Vase.
Skål.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 par lysestager.
Bordplade.
Frugtsæt, 13 dele.
Vase.
Skål.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.002