SOFABORD, med klinker, 1970'erne.

128542. SOFABORD, med klinker, 1970'erne.

Længde 119 bredde 57 højde 49 cm.

Slitage, ridser, stød, malingspletter, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.523