VÆGKALENDER, BOG, MØNTSORTERING, 3 dele.

1284273. VÆGKALENDER, BOG, MØNTSORTERING, 3 dele.

Vægkalender, Skandia, 36 x 24,5 cm.
Bog, "Et århundrede med Skandia", Jan Kruuse og Kent Olsson, 2000.
Møntsorterer, 20 x 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Møntsorterer, 20 x 35 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 389