ROLF JUELL GLEDITSCH. Olie på lærred, signeret.

128215. ROLF JUELL GLEDITSCH. Olie på lærred, signeret.

Udsigt over Stora Torget, Sundsvall, Mål 60,5 x 50 cm.

Norsk kunstner repræsenteret på Nationalgalleriet, Oslo.

Brugsslitage. Klædet er lidt skævt i rammen. Stødmærke foran på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.846