LOFTSLAMPE, formentlig Danmark eller Norge, 1960'erne.

1281864. LOFTSLAMPE, formentlig Danmark eller Norge, 1960'erne.

Stel af messing med 5 lysarme, diameter ca 44, højde ca 53 cm. Mærkning mangler.

Mindre slitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 875