DOSA, sterling sølv, 1900-tallet, vægt ca. 110 gram.

128015. DOSA, sterling sølv, 1900-tallet, vægt ca. 110 gram.

Rigt forgyldt indvendigt. 5,5 x 8,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 765