PÄR LINDBLAD. Olie på lærred.

PÄR LINDBLAD. Olie på lærred.
1279980. PÄR LINDBLAD. Olie på lærred.

Gule roser. Underskrevet. 61x50 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pär Lindblad (1907–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pär Lindblad (1907–1981)

Antal besøg: 928