EINAR HILLBERG. Akvareller 3 stk.

1278143. EINAR HILLBERG. Akvareller 3 stk.

Gøteborg motiv. 14x21 cm. 12,5x19 cm. 19x14,5 cm og 11x19,5 cm.

Mindre Overfladeslitage og et revnet glas.

Kunstner/designer

Einar Hillberg (1885–1959)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Einar Hillberg (1885–1959)

Antal besøg: 1.296