DESK MED Essay, rodfiner, 1800-tallet.

1277867. DESK MED Essay, rodfiner, 1800-tallet.

Længde 105, bredde 61, højde 102 cm.

Finerreparation, 3 låse mangler og aldersslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.952