SPISEMØBLER, 5 dele, teaktræ "Ulferts Tibro".

127752. SPISEMØBLER, 5 dele, teaktræ "Ulferts Tibro".

Bordlængde 135, bredde 90, højde 72 cm og 2 plader af vat 50 cm, højde på stole 78 cm.

Brugsslitage, ubetydelige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.964