SEKRETÆR, Chippendale, første halvdel af det 20. århundrede.

127733. SEKRETÆR, Chippendale, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 92, dybde 48, højde 107 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.336