GÖTE PLAHN. farvelitografi, signeret, nummereret 44/285.

127666. GÖTE PLAHN. farvelitografi, signeret, nummereret 44/285.

68 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göte Plahn (1913–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

68 x 82 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göte Plahn (1913–1999)

Antal besøg: 1.975