DICK BEER. 1893-1938, Tegning, signeret, dateret -12.

127653. DICK BEER. 1893-1938, Tegning, signeret, dateret -12.

52 x 63 cm.

Folde.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 63 cm.

Folde.

Antal besøg: 1.467