BENGT ORUP. "Blå dialog" gouache.

1275954. BENGT ORUP. "Blå dialog" gouache.

Signeret og dateret 1960.
19x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Orup (1916–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1960.
19x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besøg: 525