JERNBANE, Fleischmann, 9315 Piccolo, startsæt, 20. århundrede.

1273307. JERNBANE, Fleischmann, 9315 Piccolo, startsæt, 20. århundrede.

I papkasse med instruktionshæfte.
Lokomotiv og 4 vogne, skinner, transformer.

Brugsslitage, pap med skader. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.966