CELLO, fremstillet 1849, Stockholm.

12733. CELLO, fremstillet 1849, Stockholm.

Indrømmet af Anderas Lennmark, sag inkl.

Slitage, renoveret, jern mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.225