PREBEN DAL. LOFTSLAMPE, "SYMPHONY", DANMARK.

1273172. PREBEN DAL. LOFTSLAMPE, "SYMPHONY", DANMARK.

Hvidlakeret plade, anden halvdel af det 20. århundrede. Højde ca 35 cm.
Mærket "Made in Denmark".

Ikke funktionstestet, klippe strømledningen af. Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket "Made in Denmark".

Antal besøg: 2.041